0 800 339 827 (бесплатно по Украине)

048 772 81 72 (Одесса)

График работы call центра

09:00-21:00 пн-пт

10:00-20:00 сб-вс

10 магазинов на карте

Обратный звонок

Рус | Укр

График
работы
call центра

09:00-21:00 пн-пт

10:00-20:00 сб-вс

0 800 339 827 (бесплатно по Украине)

048 772 81 72 (Одесса)

корзина 0

Заказать обратный звонок

Зламостійкі вхідні двері серії FORTE+ ТМ STEELGUARD

Зображення дверей STEELGUARD в інтер'єрі

Сертифіковані зламостійкі вхідні двері серії FORTE +

5 факторів захисту, які роблять двері серії Forte + неприступними:

1. Замки, які встановлюються в двері Forte +, мають 9 точок фіксації.

Сам замок має 5 замикаючих ригелів. Додатково в дверному полотні встановлюються девіатори: складні системи вертикальних тяг, які приходять в рух при повороті ключа в замку. У нову серію наших зломостійких дверей встановлені два девіатора, які додатково мають по 2 замикаючих ригеля. Девіатори можна встановлювати і в двері 1 класу взломостойкості, проте одне тільки це не зробить двері з «захистом від вибивання ногою» броньованими дверима високої надійності.

За зовнішнім сталевим листом знаходиться два ряди арматури з перетином 8 мм. Арматура виготовляється з високовуглецевої інструментальної сталі і встановлюється таким чином, щоб один край решітки упирався в Z-образне ребро полотна, а інший - в ребро жорсткості самих дверей.

2. Продумане розташування армованої решітки виключає можливість деформувати полотно забиванням фомки, щоб отримати доступ до замків і ригелів. Сталева арматура має радіально-кручені форму, що в поєднанні з високою міцністю самої стали не дозволяє просвердлити бар'єр болгаркою або дрилем. Зломщики завжди використовують ці інструменти на акумуляторах, що обмежує час їх роботи.

3. Товщина стали в районі установки замків досягає 20 мм, а сам замок додатково захищається марганцовистой пластиною товщиною 3 мм. Ця пластина практично не піддається свердління.
Сумарно корпус сульвадного замку захищений шаром міцної сталі, завтовшки більше 22 мм.

4. Три контури ущільнення двері Forte + не дозволяють просто розрізати її болгаркою.
Відстань від зовнішньої поверхні дверного полотна до центру замку становить 90 мм, а глибина різу болгаркою з новим диском - всього 80 мм.

5. Анкера кріплення двері в стіні надійно захищені від злому.
Дверна коробка сконструйована таким чином, що її зовнішня частина товщиною 60 мм лягає лиштвою на зовнішню сторону стіни. Ригелі замка, що входять в коробку, захищаються додатковим підсилювачем зі сталі товщиною 1,5 мм. Тому для забивання ригелів замка усередину двері знадобиться спершу зрізати металевий лиштва, товщиною 1,5 мм, вибити 100 мм стіни, подолати ще 2 сталевих листа захисту по 1,5 мм кожна, що стає непереборною перешкодою для будь-якого професійного зломщика.


Возврат к списку


Рейтинг статьи:
Отлично 5/5
Наверх