Корзина:
0
товаров
на сумму:
0 грн.

Заказать обратный звонок

Отзывы на товары16.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Дякую Олегу і його команді за швидке реагування і якісно встановленні двері! Все дуже акуратно підрізано і має шикарний вид. Надіюсь вони прослужать довго)
Олександра Володимирівга
16.03.2019
0
0
Також дякую Олі менеджеру за компетентність і вмінні працювати з клієнтами Ірпінь 16.03.2019р
Дверной Олимп
18.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Олександро Володимирівно, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
12.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Добрый день! Заказывали двери в Дверном олимпе, все очень понравилось, от заказа в офисе, до установки. Ставил двери мастер Харченко, к сожалению имени не помню. Все поставили професионально, без малейших зазоров. Так же максимально за собой прибрали, что встречается далеко не всегда. Спасибо всей команде Дверного олимпа за отличное настроение при пользовании дверьми.
Дверной Олимп
12.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Костянтине, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою співробітників нашої Компанії! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
12.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: RODOS
Название: Modern Verona венге шоколадный Renolit
Отлично 5 /5
Щодо вибору дверей - повний профан, тому повністю довірилася порадам консультантів і не помилилася. Двері дуже гарні та приємні на дотик. Також за ними напрочуд легко доглядати - перевірила в перший же тиждень завдяки донечці. І каша, і пюре швидко видаляються вологою ганчіркою.
Дверной Олимп
12.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Вікторіє, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою співробітників нашої Компанії! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
11.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Устанвщикам благодарность, Андрей качественно все установил!!
Дверной Олимп
12.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Артур, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою співробітників нашої Компанії! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
06.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Папа Карло
Название: Millenium ML-15 Дуб серый брашированный (уценка)
Очень плохо 1 /5
По вине замерщика сделали нестандартные двери (уже на 4 см), двое вынуждены были поставить, а третью отказались. Требуем на основании ст.9 ЗУ "Про защиту прав потребителя" заменить их на стандартные (80-200) или вернуть деньги.
03.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Отлично 5 /5
Большое спасибо Дверному Олимпу за двери! Спасибо девочкам на Автозаводской 29а за помощь в выборе дверей и профессиональную консультацию. Также, спасибо водителю и замерщику дверей! 02. 03. Двери устанавливливал Саша. Молодой мастер, а какой ответственный и умелый! У него "золотые руки", всё сделал, как я хотела! Саша, я благодарна тебе за профессионализм и прекрасно выполненную работу! Надеюсь, что выбраные двери будут действительно качественными и красивым дополнением в интерьере квартиры.
Дверной Олимп
04.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Олено, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
02.03.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Папа Карло
Название: ML-02 ясень белый
Отлично 5 /5
Замовляв троє дверей, виготовлені якісно, мені подобаються, прикольніші ніж я міг уявити. Сьогодні мені їх встановлювали майстер Нікіта та його напарник. Хлопці підійшли до роботи з відповідальністю, та були уважними до кожної деталі. Двері встановлені ідеально, все чітко зачиняється та відчиняється. Рекомендую =)
Дверной Олимп
04.03.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Богдане, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
27.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Папа Карло
Название: Optima-01 Клен серый
Отлично 5 /5
Дуже вдячна дівчаткам з магазину за допомогу - уважно вислухали, та допомогли обрати гарненькі двері не дивлячись на обмежений бюджет. Встановлював двері син, все виглядає дуже охайно. Окрема вдячність компанії за вихованих працівників.
Дверной Олимп
27.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Валентина Михайлівна, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
27.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Korfad
Название: Porto PR-03 венге ПО бронза
Отлично 5 /5
Заказывала двери через интернет, очень переживала чтобы фото соответствовало действительности. В реальности двери оказались еще красивее чем на фото, а сочетание бронзовых стекол и темного покрытия выглядит намного оригинальнее чем с черными.
Дверной Олимп
27.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Вікторіє, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
26.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Галерея дверей
Название: Лайн-10 ПГ
Отлично 5 /5
Невероятно стильная дверь, которая прекрасно оттеняет интерьер комнаты. Муж заказывал без меня, на картинке она мне не особенно понравилась, но после установки я поменяла свое мнение - это именно то, что нужно.
Дверной Олимп
27.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Ларисо, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
26.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: SteelGuard
Название: DO-30 Венге темный 157 RESISTE
Отлично 5 /5
Планировали с женой замену входных дверей летом, но повелся на акционное предложение и не прогадал - доставили через день с утра и к вечеру уже установили. Новая дверь намного лучше глушит шум - теперь мы не слышим соседей, поднимающихся или спускающихся по лестнице. На сэкономленные деньги куплю супруге презент к празднику ). Спасибо компании за быструю и слаженную работу.
Дверной Олимп
27.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Нікіто, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
22.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Korfad
Название: Valentino VL-05 венге ПО
Отлично 5 /5
Підшукували двері за якими легко доглядати, консультанти порадили переглянути моделі Корфад - у них зовнішне покриття з экошпону, який з одного боку дуууууже классно виглядає, тому що повністю імітує вигляд деревини, навіть на дотик, а з іншого легко миється і можна не боятися, що волога пошкодить двері. Для наших дверей миття - це майже щоденний процес, завдяки малюкові, який завжди готовий чимось їх замацати...
Дверной Олимп
22.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Марино, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олена, керівник відділу якості.
22.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Хочу поблагодарить компанию за професионализм,заказывал дверь с 100% предоплатой всё на высшем уровне,очень порадовала доставка за счёт компании так как сума больше 6000грн,процветания вам,обязательно буду обращатся ещо!
Дверной Олимп
22.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Анатолію, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали нашу компанію! З повагою, Ваш Дверний Олімп.
21.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Отлично 5 /5
Ирпень. Заказали 3 двери, изготовление на неделю задержалось, но привезли в заранее оговоренное время! Установщики установили качественно, профессионально и во-время! Имя забыл, тел. заканчивается на 5311.
Дверной Олимп
21.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Олександре, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що обрали нашу компанію! З повагою, Ваш Дверний Олімп.
21.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Korfad
Название: Porto combi colore PC-02 венге ПО
Отлично 5 /5
Очень необычная и интересная внешне дверь. На выставке в магазине такой не увидела - нашла в каталоге, предложенном девочками, и больше ничего смотреть не захотела)) Немного расстроилась что двери делают под заказ и надо ждать... Но, поверьте они того стоят - пока еще не привыкла, все время подхожу к ним и любуюсь, они идеально вписались в дизайн моей квартиры.
Дверной Олимп
21.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Надія, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Ваш Дверний Олімп.
16.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Korfad
Название: Установка дверей.
Отлично 5 /5
Заказывал двери в Ирпене, доставили все вовремя. На следующий день приехали установщики Прищ Олександр с напарником, справились быстро и качественно. Рекомендую.
Дверной Олимп
18.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Романе, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою наших співробітників! Нехай двері служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олександр, керівник відділу якості.
15.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Очень плохо 1 /5
Осталось очень негативное впечатление о магазине " Дверной Олимп" по адресу проспект Небесной сотни 3а . 12.02.2019. посетили магазин с целью выбрать и купить входную дверь . Менеджер в магазине не смог подобрать варианты дверей и сказал , что он пришлет их на вайбер , предварительно записав наши данные и контакты . Но вот уже 15.02.2019 и ни звонка , ни сообщения не последовало ! Про нас видимо забыли или скорее всего ничего не собирались подбирать . В магазине мы находились около часа и за это время в магазине не было ни одного клиента. Удивлены и шокированы странным отношением к работе !
15.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Папа Карло
Название: Elegance Roma Ясень белоснежный
Очень плохо 1 /5
Не РЕКОМЕНДУЮ КОМПАНИЮ "ДВЕРНОЙ ОЛИМП". Мастер утановил двери летом 2018, установил дверь криво после чего она "улетала" при уоткрытии.Подавал зяавку что бы устранили свой же дефект, ждлал 3 месяца- приехал "исправил". Исправил так что появилась другая проблема- между коробкой и дверью зазор в большой палец, через дверь видно свет, слышно все+ при закрытии двери скрытый замок бьет по раме и раздается ужасный звук который будет всех в квартире. Еще раз подавал заявку в ноябре 2018, прошло 3 месяца, снова подал неделю назад- тишина. НИКТО НЕ СОБИРАЕТСЯ ЕХАТЬ ИСПРАВЛЯТЬ СВОЙ ЖЕ ДЕФЕКТ! НЕ СОВЕТУЮ!!!
Дверной Олимп
15.02.2019
0
0
Денисе, спасибі, що приділили час і написали відгук. Але, на жаль, не змогли ідентифікувати Ваше замовлення. Для нас дуже важливо, щоб клієнт був задоволений, тому, щоб розібратися з ситуацією (якщо така мала місце бути) просимо Вас приділити нам ще трохи часу і залишити номер замовлення, ПІБ або телефон особи, на яку був оформлений замовлення.
12.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Отлично 5 /5
ОБМАН !!!! Выбирали двери экошпон . Заказали , двери пришли , оказалось что двери покрыты просто бумажным слоем !!! Двери очень легко царапаюсься , повреждаются ! Очень разочарован !!!
Дверной Олимп
12.02.2019
0
0
Шановний клієнт, на жаль не змогли ідентифікувати Ваше замовлення. Для нас дуже важлива наша репутація, тому, якщо Вас не обтяжить, приділіть, будь ласка, нам ще пару хвилин і вкажіть номер замовлення, або ПІБ на кого було оформлено замовлення, щоб ми змогли розібратися з Вашою ситуацією (якщо така мала місце бути) і виправити її! З повагою, Олександр, керівник відділу якості.
09.02.2019
Отзыв был полезен для вас?
0
0
Производитель: Korfad
Название: Porto PR-01 ясень белый
Отлично 5 /5
Долго выбирали производителя, формат и модель дверей! В итоге остановились на Корфад, серии Porto PR-01. Прекрасные двери! Цена=Качество! Надеюсь прослужат нам долго. Однозначно рекомендуем этого производителя!
Дверной Олимп
11.02.2019
0
0
Доброго дня! І Вам спасибі, Андрію, що приділили час і поділилися своїми емоціями з нами! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені вибраними дверима! Нехай вони служать довго і створюють затишок у Вашому домі! Дякуємо за те, що вибрали Дверний Олімп! З повагою, Олександр, керівник відділу якості.

Наверх