10 магазинов на карте

Рус | Укр

График
работы
call центра

09:00-21:00 пн-пт

10:00-20:00 сб-вс

044 221 28 66 (Киев и область)

048 772 81 72 (Одесса)

корзина 0

Заказать обратный звонок

Гарантии

Дякуємо Вам за довіру до компанії Дверний Олімп.

Шановні покупці, робіть розрахунок з монтажником тільки після того як Ви переконались що робота повністю виконана и виконана якісно, і тільки після того як монтажник підпише Вам акт виконаних робіт, та зберігайте його до закінчення гарантійного терміну.

Претензії про не якісну установку не приймаються, у випадку підписаного Вами акту виконаних робіт, а також ж у випадку відсутності підписаного акту виконаних робіт.

Гарантійний виїзд монтажника здійснюється на протязі 14 робочих днів з моменту звернення клієнта.

Гарантійне звернення може виконуватися Продавцем терміном до трьох місяців, в залежності від складності рекламації.

За будь-які особисті домовленості Клієнта з Монтажником не через компанію Дверний Олімп, Дверний Олімп відповідальності не несе.

Гарантія не розповсюджується на гарантійні звернення у випадках відсутності підписаного монтажником акту виконаних робіт.

Заводи-виробники гарантують збереження експлуатаційних функцій дверей та погонажних виробів від 6 до 24 місяців з моменту покупки (згідно з умовами конкретних виробників).

Умови гарантії

Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що гарантійні обов’язки на двері та установку діють тільки в тому випадку, якщо ми виконуємо повний комплекс послуг (замір, доставка, установка), та при умови правильної експлуатації встановлених дверей (монтаж та подальша експлуатація в умовах: інтервал температур від +15 до +30 з відносною вологістю повітря від 30 до 70%).

Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару та підписання акту прийому-передачі.

Монтаж дверей повинен виконуватись спеціалістами тільки після завершення робіт, пов’язаних з виділенням вологи та пилу (бетонування, оштукатурювання, укладка плитки, побілка, обклеювання шпалер, фарбування і т.д.).

Випадок визнається гарантійним:

  1. Зміна геометрії.
  2. Руйнування конструкції.
  3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні товщиною більше 1 см.

Випадок не визнається гарантійним і тягне за собою припинення гарантії якщо:

  1. пошкодження носять механічний характер або з’явилися в наслідок механічних впливів;
  2. пошкодження з’явилися в наслідок порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (рекламації по дверям, встановленим в таких приміщеннях, не підлягає розгляду);
  3. мала місце неправильна експлуатація, порушення технології установки (в тому числі в разі установки дверей в безпосередній близькості (на відстані менше 150 см) від джерела тепла (наприклад, батареї)).

Гарантія не поширюється на утворення конденсату та криги на внутрішній/зовнішній сторонах дверей, а також на коробі. Для уникнення цього необхідно наявність «холодного», добре вентильованого тамбура площею не менше 4м2.

Гарантія є дійсною при наявності у Покупця платіжних документів з печаткою продавця, гарантійного талона та акта монтажу.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому діючим законодавством України.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур’єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення - не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур’єру, ми обов’язково його замінимо.

Претензії по зовнішньому вигляду та механічних пошкоджень приймаються тільки в момент доставки.


Наверх