0 800 339 827 (бесплатно по Украине)

048 772 81 72 (Одесса)

График работы call центра

09:00-21:00 пн-пт

10:00-20:00 сб-вс

10 магазинов на карте

Обратный звонок

Рус | Укр

График
работы
call центра

09:00-21:00 пн-пт

10:00-20:00 сб-вс

0 800 339 827 (бесплатно по Украине)

048 772 81 72 (Одесса)

корзина 0

Заказать обратный звонок

Гарантии

Привіт! Вітаємо Вас у Дверному Олімпі🙂

Отсканировать для входа в Viber Отскануйте для переходу в прямий чат Viber

Нашим хлопцям та дівчатам дуже важлива Ваша думка про сервіс та якість нашого обслуговування!

Тому, якщо у Вас виникли питання обміну, браку або повернення товару, телефонуйте до відділу рекламаційної логістики. Ми якнайшвидше зробимо все необхідне для вирішення питання.

Написать в Viber Відділ Рекламаційної Логістики: прямий чат, або по номеру 044 221 28 66 (питання обміну, браку або повернення товару).Скарги

Місія задоволеного клієнта!😍

«Не помиляється той, хто нічого не робить» - Теодор Рузвельт.

Помилки наших співробітників, форс-мажорні обставини, помилки виробників, клієнтів… Все це складає репутацію Дверного Олімпу. Ми дбаємо про неї, навіть якщо не має нашої провини.

Тому ми намагаемся досягнути максимальної швидкості у вирішенні питань. Зробити все можливе і неможливе, якщо щось пішло не так.


Гарантійні зобов'язання

При гарантійному зверненні Покупець повинен надати наступний пакет документів:

a) Договір Купівлі-Продажу.

б) Чек, видаткову накладну (АКТ прийому-передачі).

в) Акт виконаних робіт, підписаний майстрами, які співпрацюють з Продавцем.

г) Обов'язково зробити фото і відправити нам на електронну пошту [email protected].

- двері в повний зріст;
- кілька світлин з пошкодженнями на полотні;
- фото верхнього торця з датою і штампом;
- відео (бажано)

д) Гарантійний талон (паспорт виробу)

Більш детально з умовами гарантії Ви можете ознайомитись за посиланням: Умови гарантії

УВАГА! Претензії без фото розглядатися не будуть.

За відсутності даного пакета документів, або будь-якого документа з пакета, звернення не буде вважатися гарантійним, і роботи будуть проведені за рахунок Покупця. За відсутності Акту виконаних робіт зберігається тільки гарантія Виробника на товар, Покупець відшкодовує логістичні та ремонтні роботи по заміні бракованого елемента. Гарантійне звернення може виконуватися Продавцем в термін до трьох місяців, в залежності від складності рекламації.

Шановні клієнти, зберігайте всі документи! За наявності повного пакета документів Ви будете впевнені, що при рекламаційному зверненні Продавець обов'язково допоможе вирішити всі питання.


Дякуємо Вам за довіру до компанії Дверний Олімп.

Гарантії

Шановні покупці, робіть розрахунок з монтажником тільки після того як Ви переконались що робота повністю виконана и виконана якісно, і тільки після того як монтажник підпише Вам акт виконаних робіт, та зберігайте його до закінчення гарантійного терміну.

Претензії про не якісну установку не приймаються, у випадку підписаного Вами акту виконаних робіт, а також ж у випадку відсутності підписаного акту виконаних робіт.

Гарантійний виїзд монтажника здійснюється на протязі 14 робочих днів з моменту звернення клієнта.

Гарантійне звернення може виконуватися Продавцем терміном до трьох місяців, в залежності від складності рекламації.

За будь-які особисті домовленості Клієнта з Монтажником не через компанію Дверний Олімп, Дверний Олімп відповідальності не несе.

Гарантія не розповсюджується на гарантійні звернення у випадках відсутності підписаного монтажником акту виконаних робіт.

Заводи-виробники гарантують збереження експлуатаційних функцій дверей та погонажних виробів від 6 до 24 місяців з моменту покупки (згідно з умовами конкретних виробників).

Умови гарантії

Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що гарантійні обов’язки на двері та установку діють тільки в тому випадку, якщо ми виконуємо повний комплекс послуг (замір, доставка, установка), та при умови правильної експлуатації встановлених дверей (монтаж та подальша експлуатація в умовах: інтервал температур від +15 до +30 з відносною вологістю повітря від 30 до 70%).

Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару та підписання акту прийому-передачі.

Монтаж дверей повинен виконуватись спеціалістами тільки після завершення робіт, пов’язаних з виділенням вологи та пилу (бетонування, оштукатурювання, укладка плитки, побілка, обклеювання шпалер, фарбування і т.д.).

Випадок визнається гарантійним:

  1. Зміна геометрії.
  2. Руйнування конструкції.
  3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні товщиною більше 1 см.

Випадок не визнається гарантійним і тягне за собою припинення гарантії якщо:

  1. пошкодження носять механічний характер або з’явилися в наслідок механічних впливів;
  2. пошкодження з’явилися в наслідок порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (рекламації по дверям, встановленим в таких приміщеннях, не підлягає розгляду);
  3. мала місце неправильна експлуатація, порушення технології установки (в тому числі в разі установки дверей в безпосередній близькості (на відстані менше 150 см) від джерела тепла (наприклад, батареї)).

Гарантія не поширюється на утворення конденсату та криги на внутрішній/зовнішній сторонах дверей, а також на коробі. Для уникнення цього необхідно наявність «холодного», добре вентильованого тамбура площею не менше 4м2.

Гарантія є дійсною при наявності у Покупця платіжних документів з печаткою продавця, гарантійного талона та акта монтажу.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому діючим законодавством України.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур’єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення - не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур’єру, ми обов’язково його замінимо.

Претензії по зовнішньому вигляду та механічних пошкоджень приймаються тільки в момент доставки.


Наверх